O nás

MOBI TRADE, s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá ponúka na trh kvalitné osvetlenie priamo od výrobcu s dlhoročnou tradíciou – spoločnosti SKOFF, ktorej hlavným mottom je „Kvalitné komplexné osvetlenie pre Váš domov“. Popredným cieľom firmy je vďaka bohatým skúsenostiam s využívaním najnovších technológií a odporučeným naplánovaním jednotlivých typov osvetlenia šetrenie a úspora elektrickej energie.

Silná stránka vývojového, technologického a výrobného tímu firmy SKOFF je vo využívaní nových technológií nielen v oblasti LED svietidiel, ale aj strojnotechnologických zariadení v spojení s novými myšlienkami v oblasti dizajnu.

Rozširovaním strojového parku novými technológiami firma zvyšuje nielen kvalitu opracovania výrobkov, ale zároveň aj zvyšuje výrobné kapacity.

Na všetky produkty má firma SKOFF, ako ich výrobca, detailnú technickú dokumentáciu, seriózne laboratórne vykonané testovanie a na základe tohto sú vystavené platné certifikáty, ktoré sú dôkazom bezpečnosti a kvality. Každý typ výrobku, ktorý je spracovávaný vo výrobnom procese je zodpovedne a v každom kroku kontrolovaný. Metódy výstupnej kontroly kvality spĺňajú prísne európske normy. Na vybrané typy osvetlenia firma SKOFF taktiež vlastní patentovo chránený dizajn, ktorý je výsledkom jej vlastného výskumu a vývoja.

Firma SKOFF sa pozorným sledovaním trhu a počúvaním požiadaviek zákazníkov v oblasti osvetlenia snaží svoje produkty neustále zlepšovať. Výsledkom sú inovácie a nadčasový dizajn jej výrobkov.

Hlavným prínosom spoločnosti je komplexné portfólio svietidiel, ktoré prinášajú úžitok zákazníkovi v spojení kvality, dizajnu a šetrenia nákladov za rozumnú cenu.

V spolupráci so SKOFF-om, spoločnosť MOBI TRADE  prináša nové riešenia v oblasti dizajnu.

Našim hlavným cieľom je Vaša spokojnosť.

Sme výhradným zástupcom firmy na Slovensku

skoff
ledp

Napíšte nám

MENO:

EMAIL:

TEXT:

Páči sa Vám naša webová stránka?

View Results

Loading ... Loading ...